Kontakt
Tel:
+420 608 781 149

Email: CEZARservis@seznam.cz
Napište nám...
Certifikáty
     

FreeGreatPicture.com-14483-d-architectural-designProtože i sebelepší stavba časem podléhá působení zubu času, stavební společnost CEZAR servis, s.r.o. zaměřuje svoji činnosti i na segment rekonstrukcí budov. Vzhledem k tomu, že jsme realizovali rekonstrukce v centru Prahy, jsme vhodným partnerem pro rekonstrukci historických budov, kde je kladen důraz na zachování původního rázu budovy a pokud možno nejšetrnější zásahy. Samozřejmostí jsou pro naši firmu rekonstrukce půdních prostor, bytových jednotek či rodinných domů, kde jde především o maximální splnění přání investora, kvality a rychlosti provedení.


Environment friendly constructionDalším výrazným segmentem firmy CEZAR servis, s.r.o. je kontaktní zateplovací systém budov, včetně dodávky a montáže vnějších otvorů a klempířských prvků. Máme za sebou zateplení spousty rodinných domů i bytového domu objektu E na Letňanech v Praze. Základem našeho úspěchu a Vaší spokojenosti je využití vhodných izolačních materiálů od ověřených výrobců i využití moderních technologií, jako je termovizní měření pro ideální řešení konkrétního projektu, samozřejmě vše dle ETICS. Firma CEZAR servis, s.r.o. má jedny z nejlepších fasádníků v Praze! Vedle zateplování fasády patří k zateplovacím pracím firmy i zateplení střech i izolace základů stavby. V současnosti usilujeme o zapsání společnosti do seznamu odborn ých dodavatelů programu Zelená úsporám.


demolitionV našem repertoáru jsou samozřejmě i demolice staveb. Jsme připraveni tyto stavby odstranit s co možná nejnižší hlučností, prašností a bez zbytečných omezení v okolí stavby. Na tyto práce máme speciálně vyškolené a zkušené pracovníky.

 


business-peopleNaše firma CEZAR servis provádí komplexní služby v oblasti finančního managementu staveb pro investory, projektanty, dodavatele, fyzické osoby a další subjekty. Kompletně zpracujeme stavební rozpočet pro Vaše stavební záměry. Uděláme tak pro Vás kompletní propočet stavby, výkazy výměr či ocenění slepého rozpočtu. Můžeme zajistit také soupis provedených prací. Stavební rozpočet je nezbytnou součástí realizace stavby. Jen s vhodně vypracovaným stavebním rozpočtem si můžete přesně zjistit, jaké finanční prostředky bude nutné vynaložit pro Váš stavební záměr. Právě na základě tohoto dokumentu je stavba fakturována.


Cleaning TimeNaše společnost zajišťuje komplexní úklidové služby bytových domů, administrativních budov, zdravotních zařízení, hotelů, penzionů, kanceláří, škol a staveb. 

Garantujeme kvalitní úklidové služby za nejnižší ceny v Praze, již od 89 kč/hod.

Služby poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízíme spolehlivé a pracovité pracovníky, kteří mají čistý trestní rejstřík.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a nebo k Vám zajedeme!